Overview

Ky kompleks po ndërtohet për të qenë destinacioni kryesor i familjeve që dëshirojnë të gjejnë oazën e paqes dhe sigurisë.
Pozicionimi dhe zhvillimi i mëtejshëm i infrastrukturës i jep “Villas 22” vlera duke e kthyer në “stacionin e parë” në qytetin e Tetovës. Ndërtoni bërthamën tuaj familjare të qetë, në harmoni dhe në ekuilibër, më shumë sesa një shtëpi ideale, Villas 22 ofron një standard të ri, një përvojë të paharruar jetese. Këto vila ofrojnë privatësinë e dëshiruar të shtëpisë në qendër të qytetit.
Kompleksi ofron 18 vila të gjitha të të njejtës madhësi dhe me pamje të njejtë të ngjitura njëra pranë tjetrës. Vila eshte e organizuar me një sallon ndenje me interior modern, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, bodrum. Vila është e shtruar me markat me prestigjoze duke filluar që nga elektroshtëpiaket, hidrosanitare të porcelanit, interiori i sallonit dhe dhomës së gjumit janë përzgjedhur me shije elegante që e bën apartamentin komfort dhe të rehatshëm. Imagjinata e projektuesve dhe dizajnerëve tanë ka bërë që të ofroj një stil modern, e gjitha është aty që hyrja në shtëpinë tuaj të shëndërrohet në program antistresi!

  • StatusiNë ndërtim e sipër
  • LokacioniTetovë
  • TipiVila
  • Vila në total18

Zgjidh shtëpinë tënde

Zgjidh shtëpinë tënde
E SHITUR E SHITUR Vila 1 Vila 2 Vila 3 Vila 4 Vila 5 Vila 6 Vila 7 Vila 8 Vila 9 Vila 10 Vila 11 Vila 12 Vila 13 Vila 14 Vila 15 Vila 16 Vila 17 Vila 18

E SHITUR

Vila është e shitur

E SHITUR

Vila është e shitur

Vila 1

Vila 2

Vila 3

Vila 4

Vila 5

Vila 6

Vila 7

Vila 8

Vila 9

Vila 10

Vila 11

Vila 12

Vila 13

Vila 14

Vila 15

Vila 16

Vila 17

Vila 18

Lokacioni

Adresa

Tetovë, Maqedonia e Veriut
email: info@eurovia.mk
phone: + 389 44 350 991