CategoriesProjekte

Ky kompleks po ndërtohet për të qenë destinacioni kryesor i familjeve që duan të gjejnë oazin e paqes dhe sigurisë.

Pozicionimi dhe zhvillimi i mëtejshëm i infrastrukturës i jep vlerë “Vilave 22”, duke e kthyer atë në “stacionin e parë” në qytetin e Tetovës. Ndërtoni bërthamën e familjes tuaj me qetësi, në harmoni dhe ekuilibër, më shumë sesa një shtëpi ideale, Villas 22 ofron një standard të ri, një përvojë jetese të paharrueshme. Këto vila ofrojnë privatësinë e dëshiruar të shtëpisë në qendër të qytetit. Kompleksi ofron 17 vila të gjitha me të njëjtën madhësi dhe me të njëjtën pamje ngjitur me njëra-tjetrën me një sipërfaqe prej XX m2. Vila është e organizuar me një dhomë të gjallë me ambiente moderne, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 3 banjo, bodrum. Vila është e shtruar me markat më prestigjioze duke filluar nga pajisjet, hidraulika prej porcelani, ambientet e dhomës së ndenjes dhe dhoma e gjumit janë zgjedhur me shije elegante që e bën apartamentin të rehatshëm dhe komod. Imagjinata e stilistëve dhe stilistëve tanë më ka bërë të ofroj një stil modern, gjithçka është ajo që e kthen hyrjen në shtëpinë tuaj në një program anti-stres!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Eurovia Reality is a real estate agency based North Macedonia, with a team of specialists who look after you whether you are buying, selling, renting or seeking a professional investment property manager.


Useful links

GET IN TOUCH
Highway Tetovo – Skopje 1200 Tetovo  North Macedonia 
+389 44 350 991
info@eurovia.mk